Twój dentysta w centrum Krakowa
ul. Długa 38/112, tel. 791 108 514

ZESPÓŁ multiDent

lek. dent. Anna Kalita (stomatologia zachowawcza, endodoncja, protetyka)
Natalia Górecka – asystentka stomatologiczna

O NAS

Gabinet stomatologiczny multiDent zlokalizowany w centrum Krakowa, w budynku Przychodni przy ulicy Długiej 38 (zobacz mapę w zakładce ‚Kontakt’) oferuje kompleksowe usługi stomatologiczne dla dzieci i dorosłych pacjentów. Gabinet jest przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych.
W naszej pracy staramy się, aby wizyty u stomatologa, wszystkim, zarówno dzieciom jak i dorosłym, kojarzyły się z brakiem bólu i stresu, a ich zęby były silne i zdrowe, dlatego kompleksową opieką obejmujemy także najmłodszych Pacjentów (kolorowe wypełnienia ubytków, fluoryzacja zębów mlecznych, lakierowanie zębów, lakowanie, lapisowanie).
Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie i zawsze z maksymalnym zaangażowaniem.
Nasz personel uczestniczy w licznych kursach i konferencjach naukowych, aby zagwarantować Pacjentom najwyższą jakość usług.
Zapraszamy na konsultację.

GWARANCJA JAKOŚCI USŁUG!
Na zabiegi wykonane w naszym gabinecie udzielamy 2-letniej gwarancji. Warunkiem są wizyty kontrolne w naszym gabinecie co najmniej raz na 6 miesięcy.
Zapewniamy profesjonalną diagnozę i bezbolesne leczenie. Wszystkim pacjentom oferujemy usługi stomatologiczne i protetyczne najwyższej jakości.

go to top