Wybielanie

Piękny i zdrowy uśmiech to wizytówka każdego z nas. To efekt dbałości o jamę ustną na co dzień poprzez prawidłowe szczotkowanie, jak również poddawanie się zabiegom leczniczym i pielęgnacyjnym w gabinecie stomatologicznym.

Chcąc spełnić oczekiwania naszych pacjentów wprowadziliśmy innowacyjny system wybielania Prevdent. Jest to bezpieczny proces wybielania w gabinecie podczas 1 wizyty. Zaletą systemu Prevdent jest regeneracja szkliwa w trakcie wybielania gdyż swoim składzie oprócz j substancji wybielającej posiada także nano-Hydroksyapatyt, czyli naturalny budulec szkliwa.

Jest to jedyny system do stosowania w przypadku wrażliwych zębów, który zapobiega nadwrażliwości pozabiegowej.

 

Inną metodą jest zastosowanie nakładek i żeli wybielających, które pacjent zakłada na noc.Nakłądki wykonujemy inwidualnie dla każdego pacjenta. Proces ten wymaga jednak czasu ( 8-10 nocy). Wydłuża się w tym wypadku czas stosowania białej diety, która obowiązuje do 14 dni od zakończenia wybielania.

 

Podaruj Prezent bliskiej Ci osobie!

Kup VOUCHER na wybielanie innowacyjna metodą, z wykorzystaniem lampy PREVDENT.

Voucher pakujemy w ozdobną kopertę,

Voucher do wykorzystania w terminie 365 dni od zakupu, przy czym nie ma możliwości wymiany vouchera na gotówkę, natomiast istnieje możliwość zamiany usługi w ramach Vouchera. Voucher ważny z datą wydania, pieczątką i podpisem Multident na odwrocie.